Myslíte si, že se v posteli obejdete bez erotických pomůcek? Omyl!

V dnešní nekonvenční době je již používání erotických hraček prakticky neodmyslitelné pro nejednu manželskou či „nemanželskou“ postel. Nebo patříte k těm, kteří si myslí, že si s partnerem prostě vystačí sami? Věřte, pokud máte životního partnera, za nějakou dobu již zákonitě budete do svého lože potřebovat přizvat pomocníka. Nechte si poradit, jak s takovými pomůckami začít.

Proč byste měli erotické hračky používat?

Poznejte nejenom svou, ale také partnerovu sexualitu. Věřte, sblíží vás to ještě víc než doteď.

Zapomenete na stereotypy a vnesete do svého sexuálního života nový směr a náboj.

Menopauza, orgasmické dysfunkce či andropauza? Erotické hračky jsou univerzálním lékem!

Lepší sex – spokojenější život. A to přeci stojí za zkoušku!

Proč odmítat něco, co jste ještě nezkusili? Už přeci nejste děti, abyste se báli všeho nového.

Na trhu je v dnešní době nepřeberné množství hraček. Nebojte se tedy neforemných tvarů a nepříjemných materiálů. Budete sama překvapena, co všechno vám erotický svět může nabídnout.

Jak tedy s erotickými hračkami začít?

Nemusíte se hned do těchto nových zážitků vrhat po hlavě. Zkuste nejdříve nastartovat svého partnera například tím, že mu předvedete nové erotické prádlo. Až bude dostatečně „připraven“, teprve poté přizvěte do hra i ty ostatní zúčastněné.

Erekční kroužky

Pomůcka, která vám pomůže prodloužit vaše milování. Jednoduše jej nasaďte na kořen partnerova penisu. Kroužek už se zaslouží o to, aby v něm zadržoval krev a tím nejenom zpomalil, ale také zintenzivnil vyvrcholení.

Vakuové pumpy

Nemusíte se bát, že by použití vakuové pumpy bylo něco složitého. Funguje totiž jednoduše na principu odsátí vzduchu, což způsobí podtlak a do penisu „vlije“ více krve. To zajistí takovou erekci, která vám doslova vyrazí nejenom dech.