Kam napojit odpad? Využijte betonové žumpy

Řešíte, kam bude odtékat odpad z vašeho domu nebo vaší chaty? Nabízí se vám 2 možnosti, buď investovat do drahé domácí čističky nebo si jednoduše pořídit žumpu. Zřízení žumpy je velmi snadné řešení. Ideální volbou jsou hranaté betonové žumpy, které se umístí pod zem a následně slouží jako vhodné místo pro odtok odpadu.

Betonové žumpy mají řadu výhod

Betonová žumpa je hermeticky uzavřeným prostorem, je vyrobena z vysoce kvalitního a vyztuženého betonu, který je zárukou velmi velké odolnosti a dlouhé životnosti. Když myjete nádobí, sprchujete se nebo spláchnete na záchodě, odpad musí někam odtékat a betonové žumpy jsou zcela nenáročné řešení. Jsou velmi levné a můžete je vybírat v mnoha velikostech. Ideálním místem pro nákup je specializovaný web Dobrezumpy.cz, kde si můžete vybrat žumpy různých objemů, největší může mít velikost až 12 metrů krychlových. Firma vám zajistí i odvoz žumpy, takže nezáleží na tom, odkud jste, ať už potřebujete betonové žumpy v Praze nebo kdekoliv jinde, firma vám je zajistí.

Všechny nabízené žumpy jsou samozřejmě zcela nepropustné a tato nepropustnost je potvrzena certifikátem. Součástí je i betonový nástavec a nepřejezdová deska, bezpečnostní poklop a betonový komín. Poklop je důležitý k tomu, aby se do žumpy nedostaly nežádoucí substance a aby bylo možné odčerpat obsah prostřednictvím fekálního vozu.

Betonové jímky jsou pro žumpy ideální, ale mohou mít i více využití, můžete je využít například k zachytávání dešťové vody. V Čechách se stále opakují období sucha a když si zajistíte tuto zásobárnu dešťové vody, budete mít k dispozici dostatek vody na zalévání pokaždé, když nastane sucho a ušetříte tak za pitnou vodu. Zajistěte si betonové žumpy v Brně a kdekoliv jinde, jde o investici, kterou oceníte.