Hledáte dodavatele nápojových kelímků?

Ať už provozujete restauraci, pořádáte festivaly, párty a společenské akce,neobejdete se bez pití. Každý se rád napije něčeho dobrého a je jedno, jestli jde o kávu džus nebo alkoholický nápoj. V každém případě je však zapotřebí mít spolehlivého dodavatele nápojových kelímků. Jen ten dokáže zajistit, že bude na vaší akci dostatek kelímků a že žádný z hostů nebude trpět žízní.

Jaké kelímky jsou vám k dispozici?

Pokud potřebujete nápojové kelímky a hledáte kvalitního a osvědčeného dodavatele z České republiky, který vám zajistí nízkou cenu a vysokou kvalitu, obraťte se na společnost JARICO. Její sortiment je velmi široký a najdete ho na webových stránkách Jarico.cz. Zde poznáte, že není kelímek jako kelímek. Kelímky se liší podle možností použití, jsou k dispozici v různých podobách a z různých materiálů, od plastových až po papírové. Sortiment je tak široký, aby si mohl každý vybrat přesně takové kelímky, jaké potřebuje na svoji akci. Nabízí se vám malé kelímky a šálky s objemem 150 ml, ale i střední a velké kelímky.

Není kelímek jako kelímek

K dispozici vám jsou plastové kelímky na kávu, ale i další nápoje. Jejich výhodou je nízká hmotnost i pořizovací cena. Pokud potřebujete bytelnější kelímky, jsou pro vás vhodné PET a Krystal. Jde o kelímky ze zesíleného materiálu, které se mohou lépe uchopit a tím zajistí pohodlnější pití. Dále se vám nabízí papírové kelímky, které ocení ti, kteří preferují ekologické materiály. Rovněž můžete vybírat termo EPS kelímky, jejichž výhodou je, že vám v nich horký obsah vydrží dlouho horký. Společně s kelímky můžete pořídit i doplňkové věci jako víčka na kelímky a papírové podnosy. Společnost JARICO nevyrábí pouze kelímky, stane se vaším dodavatelem i pokud hledáte BIO nádobí a příbory, potravinové fólie, potravinové obaly, sáčky a celou škálu dalších obalů a obalových materiálů.