Obdarujte svou partnerku originálním dárkem

Blíží se narozeniny vaší partnerky? Budete brzy slavit významné výročí? Překvapte svou partnerku nečekaným dárkem, který ji potěší, vykouzlí ji úsměv na tváři a náležitě překvapí.

Květinový puget

Každá žena miluje, když od svého přítele či manžela dostane květinu. Co takhle vaši ženu obdarovat velkou kyticí, která ji na první pohled řekne, že ji stále milujete a vážíte si jí. Květinový puget je totiž přesně tím, co vaši partnerku překvapí a nesmírně potěší. Zvolit můžete nejen puget z růží, ale také z pivoněk či jiného mixu květin. Pugety mohou být také barevně různě laděné, například do barvy žluté, růžové či fialové. Vybrat můžete barevnou kombinaci podle toho, co má vaše partnerka ráda.

Květinová krabice

Velmi moderní jsou dnes i tzv. květinové krabice. Jedná se o krabice, mohou být i ve tvaru srdce, které jsou naplněny květinami, mnohdy se jedná o růže, ale také tulipány či mix květin. Květinová krabice může být doplněna o sladké bonbony. Krabice květin mají různé tvary a jsou plněny květinami i sladkostmi. Ideální kombinace pro ženy, sladká odměna a krásná kytice. Dopřejte vaší partnerce romantický dárek v podobě květinové krabice.

Zážitek

Velmi originálním dárkem, který potěší vás i vaši partnerku, je zážitek. To nejhezčí, co můžete druhému věnovat je váš čas a zajímavý zážitek. Vsadit můžete na kulturní akce, jako je koncert či divadelní představení, sportovní zážitky, jako je hodina v surfové aréně či seskok padákem, nebo relaxační vouchery. Vyrazit tak můžete s partnerkou na wellness víkend, užít si párových masáží či si dopřát skvělé jídlo. Čas strávený společně váš partnerský vztah posílí a přinese nové vzpomínky a zážitky. Můžete partnerce samozřejmě věnovat například zážitek, který doplníte o květinovou krabici či puget růží. Uvidíte, že bude vaše partnerka nadšená.